reklama

Tipy na výlet: Nejzajímavější české rozhledny

Kam vyrazit, když chcete co nejlepší výhledy a zajímavou architekturu zároveň?

Foto: Yan Renelt / MAFRA / Profimedia

Ať už si jako cíl svých výletů zvolíte rozhledny, nebo oblíbené hrady a zámky, případně zoologické zahrady či koncerty, máme pro vás tip, jak ze svých cest získat kromě zážitků ještě něco jiného.

Už od dubna totiž běží soutěž Léto s kartou a potrvá až do konce srpna. V rámci této akce na svých cestách získáváte body a na konci můžete vyhrát 25 tisíc korun - třeba na další, mnohem větší výlet.

Jak na to?

"V první řadě potřebujete kreditní kartu od společnosti Home Credit. Právě tou musíte zaplatit v místě, kam se na výlet vydáte. Je jedno, jestli si koupíte limonádu, oběd, lístek na vlak nebo vstupné do hladomorny," říká Adriana Boďová z Home Creditu.

Dalším krokem je, abyste na místě svého výletu pořídili fotku - nejen do rodinného alba. Na Facebooku si pak najděte stránku Léto s kartou, dejte jí lajk a fotku i s datem a místem pořízení pošlete v soukromé zprávě, nezapomeňte také na své jméno a příjmení a datum narození. "My vaši platbu kartou spárujeme s fotkou a dostanete šanci vyhrát," dodává Boďová.

Koupíte si na koupališti nanuka a vyfotíte se u bazénu. Na zámku zaplatíte vstupné a vyfotíte se v jeho zahradě. Z jednoho místa získáváte jeden bod. Výhru pak získává deset soutěžících s největším počtem bodů. 

Buďte kreativní

Mimochodem, vaše zaslané fotky se pak objeví na zmíněné stránce, takže tu můžete čerpat inspiraci pro své další výlety. Při focení se však snažte být originální - při rovnosti bodů totiž nakonec rozhodne vyšší počet lajků.

Vítěz získá 25 tisíc korun, celkem mezi soutěžící Home Credit rozdělí 94 tisíc, výhry se pak s každým dalším umístěním postupně snižují. Kompletní pravidla soutěže najdete zde

Tereza Těžká: Je nás pět, mám třikrát víc lásky i trápení. Je mýtus, že nežárlíme | Video: DVTV, Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama