reklama

SOUTĚŽ o romantický wellness víkend pro dva: Máme vítěze!

Děkujeme všem, kdo se zúčastnili naší soutěže o wellness víkend pro dva. Už máme vítěze!

Foto: Thinkstock

Uprostřed lesů nedaleko Rychnova nad Kněžnou, v podhůří Orlických hor leží hotel Studánka, který navazuje na velkou tradici lázeňství, které tu bývalo velmi oblíbené. Dnes nabízí nejen krásné prostředí k relaxaci, ale také bohatou nabídku wellness služeb.

Kromě nejrůznějších masáží, saunového světa či bazénu s protiproudem však stojí za zmínku i hotelová restaurace Madlenčina, která vaří sezonní kuchyni. V hotelové zahradě byste našli i amfiteátr, kde probíhaj koncerty nebo divadelní představení.

Okolí Studánky je opředeno tajemnými příběhy o lesních bytostech - po nich hotel pojmenoval své tří a čtyřhvězdičkové pokoje - máte tu tedy co objevovat.

Vyhrajte romantický víkend

Chtěli byste se svým milým (anebo klidně s kamarádkou - proč se omezovat, že?) strávit v tomhle wellness hotelu dvě noci se čtyřchodovou večeří, masážemi, odpočinkem ve wellness, soukromou vířivkou či koupelemi?

Co proto musíte udělat?

Na svůj instagramový profil vložte fotku, na které se vam povedlo zachytit, jak je Česko krásnou zemí, přidejte heslo "Chci cestovat s Žena.cz", přidejte hashtag #zenaczcestuje a začněte sledovat Žena.cz na Instagramu

Odborná porota ve složení redakce Žena.cz a fotografa Tomáše Vocelky potom vybere tu nejlepší. Počet lajků tedy není důležitý, jen nezapomeňte na zmíněný hashtag, ať fotku najdeme.

Výherce vyhlásíme na tomto místě a na našich sociálních sítích v pondělí 10. dubna.

Kdo vyhrál?

Vítěznou fotku si můžete prohlédnout zde:

Pokud to není ta vaše, nezoufejte, čeká na vás spousta dalších soutěží.

Obecná pravidla soutěží na webech vydavatelství Economia najdete zde.

Dara Rolins: Nehoda mě semlela. Z bulváru mi bývalo do breku, teď mě potřebuje | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama