reklama

Soutěž o týdenní rodinný pobyt v Rakousku v hodnotě 38 tisíc korun

Vyhrajte s námi týdenní pobyt pro 2 dospělé a 1-2 děti (mladší 12 let) s plnou penzí ve 4* hotelu Norica Therme v rakouském lázeňském městečku Bad Hofgastein.

Foto: archiv PR

Bad Hofgastein patří mezi vyhledávané turistické oblasti v Rakousku. Nabízí totiž perfektní zimní i letní vyžití. Zapojte se do naší soutěže a zkuste štěstí. Máte možnost vyhrát týdenní pobyt v hotelu Norica Therme, kterou pro vás připravila CK Neckermann.

Bad Hofgastein toho nabízí opravdu hodně. V létě tady na návštěvníky čeká mnoho turistických tras, na své si tady ale přijdou i sportovci a milovníci relaxace. Bohaté wellness vyžití je čeká v místních alpských termálních lázních. Své chutě v Bad Hofgastein a okolí uspokojí i jídelní nadšenci, kteří tady mohou zažít tu pravou rakouskou gastronomii plnou lokálních produktů.

Projděte se historickým centrem, zastavte se na kávu v některé z mnoha místních kavárniček nebo se nechte lanovkou vyvézt až na vrchol hory a kochejte se panoramatem Vysokých Taur a pak si dopřejte zasloužený odpočinek. I tak může vypadat pohodová letní dovolená.

Zapojte se do soutěže

Chcete si udělat koncem léta radost? Zúčastněte se soutěže o pobyt v hotelu Norica Therme od CK Neckermann. Pobyt zahrnuje plnou penzi a ubytování na 6 nocí. Doprava je vlastní. Poukaz je třeba vyčerpat do konce srpna 2018.

4* hotel Norica Therme je situovaný v lázeňské zóně přímo na pěší zóně. Disponuje rozsáhlou nabídkou wellness služeb a zároveň nabízí přímý přístup do lázní Alpentherme Gastein. U hotelu je parkoviště zdarma, WiFi v celém hotelu k dispozici také zdarma. Návštěvníkům nabízí bezplatně také půjčení kol pro dospělé a 5x týdně procházky s průvodcem.

reklama
reklama
reklama