reklama

Chtěla zažít scénu ze Sladkého života, zfackovala policistu

Spontánní koupel ve slavné fontáně di Trevi stála sedmatřicetiletou ženu svobodu. Když během sobotního večera před zraky turistů vstoupila do fontány, následoval ji policista, aby ji odsud vytáhl. Žena jej zfackovala a jeho kolegyni kopla.

Foto: Pathé Consortium Cinéma

Fontána di Trevi v Římě patří mezi populární turistická místa - proslavila ji také scéna z filmu Sladký život, kde se v ní koupali Anita Ekbergová a Marcello Mastroianni. Právě tato scéna láká k památce exhibicionisty, a to včetně sedmatřicetileté ženy, která v sobotu večer vlezla do fontány.

Místo bylo zcela obklopené turisty z celého světa. To však ženě nezabránilo vlézt si dovnitř v elasťácích a podprsence. Krátce nato ji následoval policista, který se ji snažil z památky vytáhnout. Lidé stojící poblíž sledovali scénu se značným pobavením, a žena se dokonce dočkala i chabého potlesku, když si dovolila strážníka zfackovat. Na souši pak kopla i jeho kolegyni, a to tak silně, že policistka spadla na zem.

Agresivní ženu policie okamžitě zatkla, o její identitě ale není nic známo. Zábava ve fontáně nevychází nijak levně: této atrakci se město brání zejména vysokými pokutami, přesto je místo často obětí nechtěné pozornosti. Před dvěma týdny fontánu znečistili i ekologičtí aktivisté, kteří do ní nalili černou tekutinu ze zředěného bio uhlí na protest proti používání fosilních paliv.

Putinovo Rusko už se ničím netají. Vzhlíží k Sovětskému svazu a lační po pomstě | Video: Kristýna Pružinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama