reklama

Chorvatsko bez davu turistů: 9 tipů na místa, kde si užijete klidnou dovolenou

Chorvatsko stále platí za jednu z nejpopulárnějších prázdninových destinací, alespoň pokud jde o návštěvníky z Česka. A právě díky vysoké oblíbenosti se v této překrásné zemi můžete setkat také s přeplněnými plážemi, nacpanými hotely a davy turistů na přímořských promenádách. Na jaká místa v Chorvatsku se letos vypravit, abyste se nechtěnému návalu prázdninových návštěvníků vyhnuli?

Prohlédnout grafiku
Foto: iStock

Celý rok se těšíte na dovolneou. Představujete si, jaká letos asi bude, plánujete výlety anebo třeba jen sladké nicnedělání. Čím víc se blíží, tím netrpělivější jste. A když konečně nastane den "D" a vy vyrážíte na cestu, upřímně doufáte, že si svou dovolenou tentokrát doopravdy užijete.

Bohužel se často stává, že váš prázdninový cíl je zároveň cílem mnoha dalších natěšených turistů. Vaše klidná dovolená tak nezřídka vezme za své a vy se celý týden (i déle) mačkáte na pláži se stovkami jiných lidí.

Abyste si dovolenou letos doopravdy užili, vytipovali jsme pro vás méně obvyklá místa, kde je stále šance zažít klid a letní pohodu. 

Více v naší grafice.

reklama
reklama