reklama

Češi sedí už 2 měsíce doma a přibírají na váze, existuje řešení ?

Letošní divoké jaro nám dává pořádně zabrat. Český národ po více než 2 měsících nicnedělání, home officech a domácího vyvařování pěkně přibral na váze.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Zdravé hubnutí pomocí nemodernějších rostlinných preparátů
Zdravé hubnutí pomocí nemodernějších rostlinných preparátů | Foto: komerční článek

Již brzy bude potřeba vyměnit pohodlný domácí oděv za jiný, ten běžný civilní. Mnozí z nás se najednou nevejdou do sukní nebo kalhot. Co s tím? Je potřeba efektivně sundat kila dolů. Na cestě k vysněné postavě se nemusíme trápit hodinami v posilovně, nebo přísnými dietami při kterých často hladovíme. Účinnou pomocí nám mohou být ty nejmodernější přírodní bylinné přípravky.

Jednoduchý nápad, že začneme méně jíst a omezíme sladkosti přestává fungovat ve chvíli ukrutného hladu a nepřekonatelné chuti na cokoliv sladkého. A co teď? Poslechnout sousedku, které se podařilo shodit 3 kila nebo zaručené rady na internetu?

Běžné diety jsou často hladové, znamenají totiž nejíst nebo nefungují. Některé propagované diety mohou poškodit zdraví. Často způsobují průjmové problémy, odvodňují, případně zatěžují nadměrným způsobem játra různými toxickými fenoly a ketony.

Přesto všechno existuje moderní řešení, bez pocitu hladu a chuti na sladkosti kterým je Dietal od Dr. Bojdy.

Dr. Bojda, dříve sportovec a vystudovaný chemik - toxikolog, který pracuje v oboru farmacie a speciálních potravin měl stejný problém. Kilogramy každým rokem přibývaly.

Užívání chemických preparátů je riskantní a často škodlivé. To nepřicházelo v úvahu, protože jako člověk znalý oboru dobře věděl, že chemie může v našem těle napáchat spoustu škod a hladovět určitě také pan doktor nechtěl.

Dal se do vývoje a…. čistě bylinný přípravek s názvem Dietal se objevil na scéně a funguje skvěle. Hlavní filozofií přípravku je: omezit kvantum běžné stravy na polovinu a při tom nemít hlad. Podařilo se mu dát 18 kg dolů. Blízký kolega prohlásil, že nevěřil, že Dr. Bojda mohl někdy běhat biatlon, ale nyní uviděl po cca 5 ti měsících postavu sportovce, kterou si průběžně udržuje už téměř 3 roky. 

Tento produkt složený pouze z přírodních látek v koncentrované formě vyzkoušelo více jak 6 000 spokojených lidí. Nespokojeno bylo pouze pár jedinců, kteří si mysleli, že Dietal zhubne za ně. Dietal Vám pouze pomůže hubnout pohodově bez pocitu hladu a je také skvělým řešením pro lidi s pohybovým handicapem nebo s diabetem.

Jak se tento přípravek používá?

Dietal se skládá ze sáčků pro přípravu velice chutného nekalorického nápoje, který se po vypití v žaludku přemění do podoby gelu, jenž se smísí s potravou, kterou není potřeba konzumovat v obvyklém tj. vysokém množství. Výsledná směs se tráví pomaleji a člověk nespotřebuje tak velké množství jídla, což se také projeví i ve výdajích za jídlo.

Tohle bylo, ale pouze částečné řešení problému. Účinnost hubnutí s Dietalem lze zvýšit souběžným užíváním přípravku s názvem Linier strong spalovač.  Současné hypermarketové potraviny jsou plné škrobů a cukrů, které se snadno v našich tělech rozkládají na jednoduché cukry, které se pak snadno přeměňují v tělesný tuk. Linier omezuje rozkládání škrobů na cukry a zvyšuje účinnost odbourávání tuků. Přípravek obsahuje také záhřevné byliny jako skořice, chilli a černý pepř. Díky působení těchto bylin se zvyšuje tělesná teplota,  čehož výsledkem je větší spotřeba zásobní energie. Přípravek je velice vhodný na noční hubnutí. Celková filozofie hubnutí se tedy skládá ze snahy nezkonzumovat toho tolik což zajišťuje Dietal a když už se něco sní tak, aby se toho neuložilo tolik na tuky tak k tomu slouží LINIER, dohromady se jedná o Komplexní redukční systém, který pomůže zvítězit nad přebytečnými kilogramy i Vám.

Dvořák může vést ČT jen pár měsíců. Policie byla psychologické divadlo, říká Rožánek | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama