reklama

Zuzana Bubílková po letech přiznala, že s Miloslavem Šimkem byli milenci

O tom, zda přátelský a pracovní vztah mezi novinářkou Zuzanou Bubílkovou a komikem Miloslavem Šimkem přerostl v něco víc, se spekulovalo dlouhé roky. Proč se rozhodla teď konečně říct pravdu?

Foto: David Kundrát / CNC / Profimedia

Novinářka a satirička Zuzana Bubílková byla prvním hostem nového pořadu Kápni božskou!, kde se rozhodla pravdivě odpovídat nejen na otázky moderátorů, ale také na ty, které přijdou od veřejnosti. A pravděpodobně mohla tušit, že dojde řeč i na její vztah s dlouholetým spolupracovníkem Miloslavem Šimkem.

Přestože se vždy spekulovalo, že mezi nimi je něco víc, oficiálně se k tomu ani jeden z nich nevyjadřoval. Až doteď. "Měli jsme spolu pracovní vztah a ten přerostl i do takového mimopracovního vztahu, který musel zůstat utajený, protože Šimek byl ženatý. Takže se s tím nedalo nic dělat. Nikdy by z toho ale nic nebylo," přiznala po téměř 20 letech, které uplynuly od okamžiku, kdy Šimek podlehl leukémii.

Bubílková, která se téměř celou svou profesní dráhu věnuje komentování chování politiků, prozradila, proč se rozhodla na tak osobní otázku odpovědět zcela podle pravdy. "Pokud kritizujete politiky jako já ve svých glosách, nemůžete sám dělat něco, co je s tím v rozporu," řekla s tím, že má pocit, že po tak dlouhé době už to stejně nespíš všichni vědí. 

To nejúžasnější je uvnitř. Superdrahá Vila Tugendhat v době vzniku dráždila | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama