reklama

Zpěvačka Jessie J potratila. Přestože je zdrcená, má pro fanoušky překvapující zprávu

Britská zpěvačka a držitelka cen BRIT Awards Jessie J zveřejnila smutnou novinku, po třetím kontrolním ultrazvuku doktor zjistil, že miminku přestalo bít srdíčko. Zpěvačka čekala své první dítě. I přesto, že je z té zprávy stále nešťastná, rozhodla se, že bude dále koncertovat.

Jessie J
Jessie J | Foto: Reuters

Přestože je ztráta prvního dítěte pro zpěvačku zdrcující, zpěv a fanoušci jí pomáhají cítit se lépe. Proto se rozhodla, že normálně vystoupí a koncerty rušit nebude.

"Včera ráno jsem se s přáteli smála a snažila se vymyslet, jak zvládnu koncert, aniž bych fanouškům prozradila, že jsem těhotná. Ale večer jsem měla co dělat, abych ho odehrála bez slz," popisovala zpěvačka.

V minulosti si zpěvačka od doktora vyslechla, že trpí zdravotními problémy, které jí budou komplikovat možné těhotenství. Proto byla šťastná, když se jí podařilo otěhotnět a i po rozchodu se chtěla stát svobodnou maminkou. "Rozhodla jsem se, že budu mít dítě i sama, po ničem jiném v životě netoužím a život je krátký. Považuju za zázrak, že jsem vůbec otěhotněla," svěřila se zpěvačka. 

I přesto zpěvačka nepřestává myslet pozitivně. "Byla to zkušenost, na kterou nikdy nezapomenu, a vím, že to zažiju znovu," uvedla Jessie J na Instagramu. 

Grabmüllerová: Řešila jsem jen to, jak jíst co nejméně. Sportovců jako já je spousta | Video: Michael Rozsypal

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama