reklama

Zpěvačka Hana Zagorová leží v nemocnici s covidem, má vysoké horečky

Zpěvačka Hana Zagorová onemocněla covidem-19, léčí se v nemocnici. Pozitivně byl testován i její manžel, tenorista Štefan Margita.

Hana Zagorová
Hana Zagorová | Foto: ČTK

"Oběma nám vyšly pozitivní testy na covid… Štefan je v domácí karanténě s lehkým průběhem a Hanka z důvodu vysokých teplot v nemocnici," stojí na webu zpěvačky.

"Vrátila se po dvou koncertech, dva dny nato jí stoupla horečka téměř na čtyřicet! Samozřejmě testy prokázaly, že je nakažená covidem a kvůli těm horečkám, které ani po týdnu neklesaly, musela být Hanka hospitalizovaná," řekl Margita televizi Prima.

O zdravotním stavu Zagorové spekuloval deník Blesk. Upozornil na to, že zpěvačka musela odvolat ze zdravotních důvodů koncert a následně se ve středu neobjevila ani v jednom ze zábavních televizních pořadů.

Třiasedmdesátiletá zpěvačka, herečka, textařka a scenáristka Zagorová je majitelkou 19 platinových a zlatých desek za úspěšné prodeje zvukových nosičů se svými písněmi, kterých se prodalo bezmála 11 milionů. Slovenský tenorista Margita mnohokrát vystupoval v newyorské Metropolitní opeře, v milánské La Scale a v londýnské Královské opeře v Covent Garden.

Dámy si vyměňovaly prádlo. Výzvu si užila i Jennifer Lopezová | Video: Instagram, TikTok, Twitter, Facebook
reklama
reklama
reklama