reklama

Britney Spearsová zveřejnila další nahé fotky, její fanoušci začínají být znechucení

Zpěvačka Britney Spearsová nepolevuje ve sdílení lechtivých fotek na Instagramu. Po poslední sérii dráždivých snímků se jí ale v komentářích ozvalo mnoho fanoušků, kteří neskrývají obavy o její psychické zdraví či její aktivitu přímo odsuzují.

Foto: Shutterstock

V rozmezí několika hodin nasdílela 40letá popová hvězda sadu velmi podobných obrázků do tří samostatných postů. K prvnímu setu připsala: "Nálož fotek z poslední doby, než jsem byla těhotná. Proč sakra na dovolené vypadám o 10 let mladší?" Prakticky totožnou fotografii, na níž je zcela nahá, rukama si přikrývá ňadra a klín jí zakrývá emotikon, zveřejnila celkem šestkrát.

Zatímco někteří fanoušci v komentářích ocenili její otevřenost, jiní se ji snažili přimět, aby se dalšího zveřejňování podobných snímků raději zdržela. Jeden uživatel napsal: "Toto nepotřebujeme vidět a ani pětkrát v jiném filtru." Jiný napsal: "Prosím, mějte trochu respektu k sobě a svým dětem. Jde o veřejný profil. Chcete, aby přátelé vašeho syna takové věci viděli? Máte na víc."

Spearsová ovšem na komentáře nereagovala a jen o několik hodin později nasdílela podobné snímky a poté znovu další, načež komentující začali vyjadřovat své znepokojení: "Všichni Britney milujeme, ale toto nás velmi zneklidňuje." Další napsal: "Tato dívka je nemocná a volá o pomoc."

Zazněly i hlasy, že by měl zasáhnout zpěvaččin partner Sam Asghari a zabránit jí, aby podobné snímky zveřejňovala. "Kdyby vás respektoval, nikdy by vám nedovolil zveřejnit polovinu věcí, které na sítě dáváte!" Podobné snímky se na její síti objevují často.

Objevily se ovšem i pochvalné komentáře, které ocenily zpěvaččino sebevědomí poté, co byla vloni po čtrnácti letech zbavena soudem nařízeného opatrovnictví, jemuž podléhala kvůli svým psychickým obtížím.

V části Sudet osvobozených Američany mají větší podporu komunisté, říká Jurajda | Video: Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama