reklama

Svatba v utajení: Vojta Dyk a Tatiana Vilhelmová si řekli své "ano"

Svět českého showbyznysu o víkendu příjemně šokovala zpráva o přísně utajené svatbě Vojty Dyka a Tatiany Vilhelmové. Přestože se poslední dobou objevovaly v médiích spekulace o tom, že to hvězdnému páru možná neklape, opak je pravdou.

Prohlédnout grafiku
Foto: Facebook Vojtěch Dyk & B-Side band

Vojta Dyk a jeho dlouholetá partnerka Tatiana Vilhelmová se už dlouhou dobu těší vysokému zájmu médií i fanoušků. Platí za jeden z nejstabilnějších i nejkrásnějších párů českého uměleckého světa, přestože se tu a tam objevily spekulace o tom, že jim to už příliš neklape. Opak je ale pravdou.

  Mám rád věci s květinkami. Oblékám sebe i partnerku. Vojta Dyk Animace, květiny, žena.cz

Velké překvapení, které pravděpodobně nikdo nečekal. Tak by se dala jednoduše popsat utajená svatba jednoho z nejtalentovanějších českých zpěváků a oblíbené herečky. Vojta Dyk a Tatiana Vilhelmová si řekli své "ano" první květnový den. Svatba měla proběhnout v malé vesnici s krásným českým názvem Blatnice.

Tatiana a Vojta k sobě neodmyslitelně patří už 9 let. V roce 2013 se jim narodil syn Alois a společně vychovávají ještě další dva syny - Františka (nar. 2005) a Cyrila (nar. 2008) - z hereččina prvního manželství.

Pojďme se na hvězdný pár podívat podrobněji.

reklama
reklama