reklama

Před měsícem porodila sedmé dítě. Další těhotenství žena Aleca Baldwina nevylučuje

Hilaria Baldwinová si vzala Aleca Baldwina v roce 2012. Od té doby je prakticky pořád těhotná. S americkým hercem má celkem sedm dětí, přičemž jedno odnosila náhradní matka. Ve svých 38 letech tak má Hilaria "splněno". Možnost, že rodinu ještě rozšíří, ale nevylučuje.

Foto: Profimedia.cz

Hilaria Baldwinová porodila dceru Ilarii Catalinu Irenu 22. září tohoto roku. Spolu s ní tak mají Baldwinovi dohromady sedm dětí. V rozhovoru pro týdeník Us Weekly osmatřicetiletá Hilaria přiznala, že už by s rozením klidně skončila, jenže… "Po sedmi dětech mám pocit, že už mám splněno. Ale není to jen o mně, ale i o Alecovi. Čas ukáže, jak to dopadne."

To, že má doma novorozeně, už moc neřeší, chod domácnosti to prý nijak nenarušilo. "Prostě jsem se smířila s tím chaosem," říká osmatřicetiletá lektorka jógy. Zlom prý u ní nastal po třetím porodu. "Musím říct, že jakmile jsem překročila hranici tří dětí, došlo ke smíření. Máme prostě divokou a super zábavnou domácnost. Pořád se něco děje."

Hilaria zároveň připustila, že ne vždy je vše zalité sluncem: "Být skutečně přítomná pro každé z dětí je těžké a samozřejmě se mi to nedaří vždy. S nejstaršími dělám večer úkoly, což musím vyvážit hraním si s mladšími dětmi a do toho kojím nejmladšího. Sladit to všechno, to už je docela makačka." 

Rozhovor vyšel několik dní poté, co Hilaria sdílela snímek, na kterém spí společně s dcerkou Ilarií. Fotku pořídil Alec Baldwin, který čeká, zda bude čelit obvinění v souvislosti se smrtí kameramanky Rusty Halyny Hutchinsové.

Omilostněný polský šaman o rituálech s ayahuascou a měsících ve vazbě. Sledujte DVTV | Video: Michael Rozsypal, Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama