reklama

Zdrcená Sharon Stoneová: Její milovaný synovec bojuje o život

Hvězda filmu Základní instinkt Sharon Stoneová musí řešit bolestné rodinné trable. Její jedenáctiměsíční synovec River byl hospitalizován kvůli totálnímu selhání orgánů a bojuje o život.

Foto: Profimedia.cz

Třiašedesátiletá Sharon Stoneová zveřejnila informace o vážné rodinné situaci. Hereččin synovec River, který se narodil jejímu bratrovi Patricku Stoneovi v roce 2020, bojuje o život. Bratr známé hvězdy nalezl syna doma v postýlce již ve vážném stavu.

River se nyní nachází v nemocnici a Sharon prosí fanoušky, kamarády a kolegy o to, aby se za jejího malého synovce modlili. "Můj synovec a kmotřenec River Stone byl nalezen ve své postýlce s totálním selháním orgánů… Prosím, modlete se za něj. Potřebujeme zázrak," napsala herečka, která momentálně doufá v obrat k lepšímu.

Její příspěvek zasáhl mnoho slavných hvězd, které okamžitě sdílely komentáře plné soucitu, lásky a smutku. "Bůh mu žehnej, posílám spoustu lásky a modlím se," napsala v reakci na Sharoninu prosbu například Sharon Osbournová, manželka zpěváka Ozzyho Osbourna

Skrytá část známé pražské stavby. Po krásných schodech se návštěvníci neprojdou | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama