reklama

"Vypadáš úžasně, naprosto nádherná." Nejromantičtější momenty svatby Meghan a Harryho

Jsou to tři roky od chvíle, kdy princ Harry uvítal svou snoubenku před oltářem slovy: "Vypadáš úžasně, naprosto nádherná." Jakmile novomanželé vyšli z kaple svatého Jiří na Windsorském hradě, ptala se zase nejistě Meghan Harryho, jestli se políbí. Sledujte nejromantičtější záběry z jejich svatby při příležitosti třetího výročí královské svatby.

Odborníci na odezírání ze rtů se zaměřili na to, co si princ Harry a Meghan Markleová říkali při svatebním obřadu a krátce po něm. | Video: Reuters

Kromě britské královské rodiny či matky Meghan, Dorie Raglandové, na svatbu dorazila řada celebrit. Mezi nimi například Oprah Winfreyová, Idris Elba, George Clooney se svou ženou Amal, manželé Beckhamovi, James Blunt, Elton John s manželem či Serena Williamsová.

Celý obřad sledovala většina světových médií a britská královská rodina se rozhodla přenášet přímý přenos obřadu také na YouTube. Obřad údajně sledovalo 2,5 miliardy lidí po celém světě.

Zlatým hřebem svatby se stal afroamerický biskup Michael Curry, jehož energický projev řadu hostů překvapil. Své dlouhé kázání začal slovy Martina Luthera Kinga mladšího: "V lásce je síla, nepodceňujte ji. Ví to každý, kdo se někdy zamiloval," zvolal v rytmickém stylu černošských kazatelů. Zachycené reakce hostů pak bavily sociální sítě ještě několik dní po svatbě. 

Smích při slibu, excentrický biskup. Podívejte se na sestřih královské svatby. | Video: Reuters

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama