reklama

Vítová už je doma z porodnice. Ukázala miminko i tatínka, který syna pořádně oslavil

Moderátorka Iveta Vítová porodila minulý týden syna Matýska, po návratu z porodnice na ni čekalo překvapení. Doma ji přivítala nejen sedmiletá dcera Anetka, ale i manžel Jaroslav, který si přivodil menší zranění, když oslavoval narození druhého dítěte.

Dvojnásobná maminka Iveta Vítová se vrátila z porodnice.
Dvojnásobná maminka Iveta Vítová se vrátila z porodnice. | Foto: Profimedia.cz

Osmatřicetiletá modelka a moderátorka Iveta Lutovská Vítová se po návratu domů pochlubila na instagramovém účtu fotkou s manželem a dětmi. 

"Jsme doma. Já, manžel s odřeným nosem, Anetka se svým zajícem od brášky a Matýsek se svým zajícem od ségry," napsala šťastná Vítová, když se po několika dnech vrátila domů z porodnice.

Na rodinnou fotku reagovaly i známé osobnosti, především kvůli malému zranění manžela, které si přivodil při zapíjení syna. "To je krásný!! A koukám, že Jaroušek někoho praštil nosem," vtipkoval zpěvák Václav Noid Bárta. "Že by ho bouchla zapíjejda? Moc vám oběma gratuluju," připojil se se svým blahopřáním i Matěj Ruppert ze skupiny Monkey Business.

Dvojnásobná maminka se s diváky TV Nova nakonec rozloučila až v osmém měsíci, kdy se rozhodla odejít na mateřskou. S dcerou Anetkou si "dovolenou" užívala celé tři roky, nyní by se ráda vrátila na částečný úvazek po půl roce, pokud to bude možné.

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama