reklama

Vévodkyně Meghan v Africe: Jak se na cestě oblékala a čím vylepšila svou reputaci

Vévodkyně ze Sussexu společně s princem Harrym a jejich synem Archiem Harrisonem během několika dnů své cesty po Africe získali zpět sympatie. Vévodkyně Meghan dokonce v Jižní Africe zvolala: „Jsem vaší sestrou!"

Prohlédnout grafiku
Foto: Reuters

Byla to první zahraniční cesta urozeného páru s jejich pětiměsíčním synkem. Zatímco v předchozích týdnech byli manželé kritizováni například za to, že Meghan využívala soukromých letadel, když předtím upozorňovala na neekologické chování k životnímu prostředí, nyní je krize zažehnána. Meghan v Africe dokázala, že si k poddaným Jejího Veličenstva umí najít svou cestu.

Během desetidenní cesty navštívili Meghan, Harry a maličký Archie Jižní Afriku, princ sám pak Malawi, Angolu a Botswanu. Někteří fanoušci je na internetu dokonce označili za "královnu a krále našich srdcí", což byl titul, kterým se dříve označovala zesnulá matka princů Williama a Harryho, Lady Diana.

Meghan si místo nákladných rób na cestu vzala především košilové šaty (některé z nich na veřejnost vynesla už dříve) a šperky z tyrkysu. Dokonce doma nechala svůj zásnubní prsten a místo něj si vzala jednoduchý prsten od americké návrhářky Jennifer Meyer v hodnotě 200 dolarů.

reklama
reklama