reklama

V seriálu Pan profesor dojde na zakázanou lásku. Podívejte se na vášnivého Vojtu Dyka

Ojedinělý profesor fyziky, tělocviku a chemie, kvůli kterému by se většina žen ráda vrátila do lavice, zažívá v novém seriálu jedno dobrodružství za druhým. Kromě skákání na trampolíně, taneční a pěvecké show při hodině nebo pádu z okna se na chvíli oddá i lásce, zakázané lásce.

Vášnivý polibek Vojtěcha Dyka a Karolíny Beránkové v seriálu Profesor | Video: TV Nova

Nový seriál Pan profesor, kterému vévodí herec Vojtěch Dyk coby svérázný profesor chemie, fyziky a tělocviku, sklidil u diváků velké ovace

Hned v prvním dílu si Vojtěch Dyk vyzkoušel adrenalinové scény. Jeho postava, učitel Marek Vlček, vyskočil během výuky z okna, aby studentům vysvětlil zákon o zachování energie. Kromě skákání se v prvních dvou dílech odehrála i taneční a pěvecká show při hodině, úraz studenta a školu navštívila sociálka a hasiči. 

Ani třetí díl se neobejde bez netradiční metody výuky a průšvihů. Tentokrát si herec Vojtěch Dyk vyzkouší děsivý pád ze střechy. “Natáčení této scény opět probíhalo za asistence kaskadérů, aby se nikomu nic nestalo. Nejprve korigovali bitky, potom Markův pád ze střechy. Ten vypadá v díle hrozivě, ale při natáčení padal Vojtěch Dyk do měkkého,“ prozrazuje zákulisí natáčení další adrenalinové scény PR koordinátorka projektu Lucie Urbánková.  

Adrenalin na chvíli vystřídá i zakázaná láska. Marek Vlček (Vojtěch Dyk) a Karolína Beránková (Beáta Kaňoková) po sobě pokukují už od prvního okamžiku, kdy paní učitelka nastoupila na Markovo gymnázium jako nová posila. Profesoři se navzájem přitahují, ale zadaná Karolína Markovu šarmu statečně odolává. Nakonec podlehne a dojde na první polibek. 

Třetí epizodu Pana profesora vysílá TV Nova ve čtvrtek 16. září od 20:20 hod. 

Měla se odtud řídit válka. Pod slavným hotelem na "Václaváku" byl i tajný špitál | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama