reklama

Přejídání u televize nebo věštění budoucnosti. Jaké jsou vánoční tradice celebrit?

Vánoce jsou časem pohádek, dobrého jídla a hlavně setkávání s nejbližšími. A každá rodina má své vlastní rituály, jimiž si společné chvíle zpříjemňují. Jak to vypadá v některých slavných domácnostech?

Prohlédnout grafiku
Foto: Jakub Plíhal

Krájení jablíček, lití olova, pouštění skořápek. To je jen zlomek tradic, které ožívají každý rok během Vánoc. Pak jsou ale i ty méně běžné - třeba herečka Michaela Tomešová navštěvuje o Vánocích útulky pro zvířátka, aby tam přinesla trochu radosti. Místo dárků pro sebe radši shání ty pro pejsky a kočičky. Na zvířátka myslí o Vánocích i Jan Čenský. Se synem měl hezký zvyk nosit do lesa ovoce a zeleninu pro divou zvěř.

Zcela z jiného soudku je neobvyklá tradice herečky Jane Seymourové, která k vánočnímu stolu zve nejen svoji rodinu, ale i všechny své bývalé, jejich ženy a děti. 

Která z celebrit se úmyslně přejídá a ve které rodině se dárky rozhodli nebalit? To se dozvíte pohledem do naší galerie. 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama