reklama

V devíti mu dala dinosaura. Vendula Pizingerová o manželovi, který je o 16 let mladší

Když spolu začali chodit, málokdo věřil, že jejich vztah vydrží. Ona byla vdova po Karlu Svobodovi, které nevyšlo ani druhé manželství, on byl o 16 let mladší. Pak se v roce 2015 vzali a o pět let později se jim narodil syn Josífek. Vendula Pizingerová nyní promluvila o tom, kdy se viděli s manželem Josefem Pizingerem poprvé a proč s ní tchyně rok nemluvila.

Foto: Profimedia.cz

Vendula Pizingerová svého nynějšího manžela poprvé viděla, když jí bylo 24 let a jemu devět. Tehdy ji ani nenapadlo, že se jednou stane jejím manželem. Nejen kvůli výraznému věkovému rozdílu, ale i proto, že byl synem její nejlepší kamarádky Simony. "Když se náš syn Pepíček nedávno díval na dinosaury v televizi, manžel mi povídal: 'Tehdy jsi mi dala dinosaura. Kdo by to byl řekl, že spolu budeme mít jednou dítě, se kterým se na ně budeme dívat společně.' Život vás občas zamotá a tady mě zamotal docela hezky," svěřila se Pizingerová v pořadu Povídej na CNN Prima News.

Po smrti prvního manžela Karla Svobody pak začala žít Vendula u Simony. "Josefovi bylo tenkrát 18 let a měl první vážnou známost. Doteď si pamatuji, jak se se svojí přítelkyní v obýváku učili tanec do tanečních a já jim radila," řekla Pizingerová.

Od kamarádky Simony se ale po čase dozvěděla, že se ti dva rozešli. "Simona nevěděla, jak to Pepa nese, a poprosila mě, ať mu domluvím. Tak jsem mu domluvila… Rodina se mnou potom nemluvila několik let. Jeho maminka se mnou nemluvila rok," zavzpomínala Vendula na těžké časy. 

Po roce sebrala odvahu, zvedla telefon a zavolala Simoně s tím, že ji chápe, ale ráda by se s ní sešla. "Tehdy mi řekla, ať jí dám ještě čas, a nakonec se mi asi za měsíc nebo dva ozvala. Tenkrát mi dělalo hrozný problém se jí podívat do očí," líčí Pizingerová, která letos s manželem Josefem oslaví osmé výročí svatby. Vedle dvouletého syna Josífka vychovávají i sedmnáctiletého Jakuba, jehož otcem je Karel Svoboda.

Tak hnusný projev jsem nezažil. Babiš o téhle zemi neví vůbec nic, říká Pithart | Video: Linda Bartošová, Pavel Švec, Video

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama