reklama

"Už abych mohla zase normálně jíst," říká stále slabá Marta Kubišová

V létě prodělala zpěvačka Marta Kubišová akutní operaci střev. A přestože ještě stále není zcela v pořádku, už se pomalu vrací ke svým pracovním povinnostem. K tomu, aby zesílila, ale potřebuje začít jíst.

Foto: Profimedia.cz

Jestli si něco zpěvačka Marta Kubišová nenechá ujít, tak je to práce se zvířaty, kterým zasvětila velkou část svého života. I proto se o víkendu objevila na akci Helppes, kde se předávali asistenční psi. Zpěvačka se dostavila i přesto, že ještě zdaleka není ve formě. 

"Nebylo mi ten den moc dobře a zaspala jsem. Přijeli pro mě, na místě jsem předala pejska dvouletému chlapečkovi, rozkrojila dort a zase mě odvezli," řekla pro Život v Česku

Kubišová si také postěžovala, že se její zdravotní stav po operaci, kterou kvůli prasklému střevu podstoupila na konci července, sice zlepšil, ale stále nemůže přijímat klasickou stravu. Jídlo může pouze v tekuté formě a je hodně unavená. "Už abych mohla zase normálně jíst, navíc nemůžeme sehnat jeden prášek, který potřebuji," dodala Kubišová.

To jí ale prý nezabrání, aby dostála všem svým závazkům. Už zítra se má objevit na besedě Noc s legendou. "Trochu obavy mám, ale musím to risknout. Další besedy jsou naštěstí až v říjnu a narozeninový koncert v listopadu," přiznala zpěvačka, kterou čeká řada akcí k jejím osmdesátinám. Ty oslaví už 1. listopadu.

Portál z proslulého mramoru musel čekat na pražském secesním skvostu na znovuobjevení | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama