reklama

Modeling, vztah s Jágrem a role v komediích: Víte o čtyřicátnici Andree Verešové vše?

Rodačka ze Slovenska v roce 1999 vyhrála slovenskou soutěž Miss, která odstartovala její úspěšnou modelingovou kariéru. Kromě přehlídek a focení se věnovala studiu práv v Praze a v Plzni, jednu dobu chodila s Jaromírem Jágrem a momentálně je jednou z česko-slovenských hvězd Instagramu.

Andrea Verešová v neděli oslaví čtyřicátiny. Prohlédnout grafiku
Andrea Verešová v neděli oslaví čtyřicátiny. | Foto: Profimedia.cz

Andrea Verešová se narodila v roce 1980 v Žilině do rodiny univerzitního profesora a právničky a exekutorky. V roce 1999 se zúčastnila slovenské soutěže Miss. Výhra pro ni byla vstupenkou do světa velkého modelingu.

Několik let působila jako modelka v zahraničí, pobývala mimo jiné v Paříži, Miláně, Londýně či New Yorku. Studovala práva na Univerzitě Karlově, ale dokončila je na Západočeské univerzitě v Plzni. 

V současné době se stále věnuje modelingu, propagaci značek především prostřednictvím Instagramu, kde ji sleduje více než 318 tisíc lidí, a také charitě. V roce 2016 založila Nadační fond Andrey Verešové pomáhající talentovaným dětem ze sociálně slabších rodin a dětských domovů v oblasti kultury, sportu a vzdělání. 

Verešová je od roku 2007 manželkou právníka Daniela Volopicha, se kterým má dvě děti - Vanessu a Daniela Tobiase. V Česku žije trvale již 13 let a patří mezi nejsledovanější česko-slovenské celebrity. V neděli oslaví čtyřicátiny. 

Podívejte se na zajímavosti ze života česko-slovenské celebrity. 

reklama
reklama