reklama

Topmodelka Daniela Peštová slaví 51: Štěstí našla s Haberou a stále vypadá na třicet

Jedna z nejúspěšnějších českých modelek Daniela Peštová se narodila v Teplicích a do světa módy se prosadila po vítězství v modelingové soutěži, což jí umožnilo přestěhovat se do Paříže a zahájit spolupráci s agenturou Madison Modeling Agency. Prohlédněte si naší grafiku o životě krásné topmodelky, která 14. října slaví jednapadesáté narozeniny.

Daniela Peštová Prohlédnout grafiku
Daniela Peštová | Foto: ČTK

Daniela Peštová vystudovala teplické gymnázium, poté se vrhla na modelingovou kariéru. Objevila ji Dominique Caffinová z agentury Madison Modeling Agency a po vítězství v modelingové soutěži se Peštová přestěhovala do Paříže.

Na vrchol v módní branži se dostala poté, co přesídlila do New Yorku. Zde například dvakrát pózovala pro titulní stranu časopisu Sports Illustrated. Objevila se i na titulkách časopisů GQ, Marie Claire, Cosmopolitan, Glamour a Elle.

Daniela Peštová byla dříve vdaná za Tommasa Butiho, bývalého ředitele řetězce Fashion Café, se kterým má syna Yannicka. Rozvedli se v roce 1998. V roce 2001 se dala dohromady se slovenským zpěvákem a porotcem SuperStar Pavolem Haberou. Rok nato se jim narodila dcera Ella Joy Anna a roku 2009 syn Paul Henry. 

Peštová dělí svůj čas mezi Česko, Slovensko a USA, kde mají s Haberou domek na Floridě. 

Podívejte se, s jakou grácií stárne česká topmodelka. 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama