reklama

"To je ten kretén!" Fanouškové si herce ztotožňují s postavou, padouchy trestají

Mnozí herci znají ten pocit, když si je diváci nedokážou oddělit od jejich postav. Zejména když ztvárňují v oblíbeném seriálu padoucha, může se jim to krutě vymstít. Lidé na ulici nemají problém na ně pokřikovat, poškodit jejich majetek a třeba je i napadnout.

Prohlédnout grafiku
Foto: ČTK

Role padouchů si dokážou mnozí herci pořádně užít, problém ovšem nastává tehdy, když se divákům začne stírat hranice mezi fikcí a realitou. V takových případech se může stát, že divák zcela zapomene na to, že v seriálu herci zákeřné role pouze hrají. V některých případech propadne touze se pomyslnému padouchovi náležitě pomstít za křivdy, které napáchal.

Na to doplatil třeba i Jiří Štrébl, kterému fanoušci seriálu Ulice poškrábali auto a fyzicky ho napadli za to, že se jeho postava nehezky zachovala ke své seriálové dceři. A zdaleka není jediným hercem, kterému dali diváci pocítit, že jeho postavě zrovna nefandí.

Podívejte se do naší galerie na další herce, u kterých diváci zapomněli na hranici mezi fikcí a realitou a spletli si je s jejich postavami.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama