reklama

Tina Turnerová odkládá důchod, spojila se s mladým norským producentem

Osmdesátiletá pěvecká legenda oprášila svůj největší hit, se kterým v 80. letech vstoupila mezi zářivé hvězdy světového nebe. Svou skladbu What‘s Love Got To Do With It? nechala zremixovat u mladého norského producenta. Uvede ji v pátek.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Osmdesátiletá zpěvačka Tina Turnerová ohlásila come back remixem svého klasického hitu What‘s Love Got To Do With It?, na kterém spolupracovala s mladým norským producentem DJ Kygem. Ten také stojí za remixem skladby Higher Love od Whitney Houstonové, která se objevila v aktuálním žebříku Billboard Hot 100 chart.

Novinku o spolupráci s Turnerovou ohlásil osmadvacetiletý Kygo na svém Instagramu: "Nemůžu uvěřit, že tento pátek vydám spolupráci s Tinou Turnerovou. What Love Got To Do With It? je jedna z mých nejoblíbenějších písní všech dob," napsal producent. "Cítím se neskutečně, že mám tu příležitost pracovat s takovou legendární umělkyní. Nemůžu se dočkat, až to všichni uslyšíte."

Skladbu What‘s Love Got To Do With It? poprvé Turnerová vydala v roce 1984 na albu Private Dancer a stala se velkým hitem. Tehdy Turnerová také změnila image a stylově se posunula od soulu a blues k popu. Následovaly další šlágry jako We Don't Need Another Hero, Simply the Best či Golden Eye.

V roce 2013 se provdala za svého dlouholetého přítele, o 16 let mladšího německého hudebního producenta Erwina Bacha, a přijala švýcarské občanství.

V roce 2008 se Turnerová vydala na svou poslední tour u příležitosti k 50 letům své kariéry. V loňském listopadu oslavila zpěvačka osmdesátiny. Tehdy se obrátila na své fanoušky a otevřeně o svém věku promluvila. "Vypadám skvěle a taky se výborně cítím," řekla ve videu, které sdílela na sociálních sítích. "Prošla jsem si několika skutečně vážnými nemocemi, které jsem překonala. Je to jako mít druhou šanci žít," dodala legendární zpěvačka.

Ve svých pamětech z roku 2018 Turnerová mluví o svém zdraví, uvedla v nich také, že předtím bojovala s mozkovou mrtvicí, s rakovinou střev a podstoupila i transplantaci ledvin. Na svých narozeninách ale prohlásila: "Jsem šťastná, že jsem osmdesátiletá žena."

Minulý rok se Turnerová objevila na zahájení Broadway show, založené na příběhu jejího života. "Muzikál je můj život, ale je to jako jed, který se změnil v lék… Nikdy nemůžu být šťastnější než právě teď," uvedla zpěvačka.

Letos v lednu Turnerová také vyhrála soud v Německu. Tehdy šlo o prezentaci zpěvačky Dorothey Fletcherové, vystupující pod jménem Coco. Se svou výraznou podobou s Turnerovou na plakátech vyvolávala mylný dojem, že na koncertu vystoupí samotná hvězda, což nebyla pravda. 

Podívejte se na krátký průřez jejího života do naší galerie v úvodu. 

reklama
reklama