reklama

Teigenová potratila, na Instagramu ukázala fotky z porodnice. Vypláčeme si oči, řekla

Modelka Chrissy Teigenová ve středu na Instagramu oznámila, že potratila. O chlapečka přišla v nemocnici v Los Angeles, kam byla převezena se silným krvácením. Jednalo se o její třetí těhotenství.

Chrissy Teigenová a John Legend
Chrissy Teigenová a John Legend | Foto: Shutterstock

"Jsme v šoku, prožívám obrovskou bolest, kterou jsme nikdy předtím nezažili," napsala modelka a moderátorka k černobílé fotce, která ji zachycuje bezprostředně po osobním neštěstí. Chrissy Teigenová popsala, že krvácení nešlo navzdory transfúzím krve zastavit a dítěti chyběly tekutiny.

Emotivní příspěvek 34letou Teigenovou zachycuje, jak sedí na nemocniční posteli a po tváři jí stékají slzy. Na další fotce je s manželem, zpěvákem a skladatelem Johnem Legendem, který ji drží za ruku a společně objímají zesnulého chlapečka jménem Jack.

"Hrozně moc bojoval, aby se stal součástí naší rodiny. A bude jí, navždy," napsala Chrissy s tím, že ji strašně mrzí, že chlapečkovi nemohli poskytnout "domov", který by potřeboval k přežití. "Milujeme tě, Jacku," dodal John Legend.

Deník The Washington Post píše, že není zřejmé, zda se dítě již narodilo zesnulé, nebo zemřelo po porodu. Teigenová na začátku týdne na Instagramu uvedla, že je zhruba v půlce těhotenství.

Chrissy byla vůči svým fanouškům na Instagramu, kde ji sleduje 31,6 milionů lidí, vždy velmi otevřená. Prozradila, že její třetí těhotenství lékaři vyhodnotili za vysoce rizikové, jelikož měla velké komplikace při předchozích porodech. S Johnem momentálně vychovávají čtyřroční dceru Lunu a dvouletého chlapce Milese.

Teigenová poprvé otěhotněla přirozenou cestou, předchozí dvě těhotenství totiž měla pomocí metody in vitro. Celou dobu ji přitom provázely silné bolesti hlavy a měla údajně i velmi slabou placentu, která zapříčinila krvácení.

Fanoušci modelce vyjádřili upřímnou soustrast, Teigenová jim přiznala, že s manželem momentálně truchlí. "Vypláčeme se oči. Jedu domů z nemocnice, bez dítěte. Tohle snad nemůže být pravda," dodala.

Mohlo by vás zajímat: Úplně zakázat potraty je nebezpečné

Velmi si vážím nenarozeného života, ale když přede mnou sedí nešťastná žena, rozumím hlavně jí, říká psycholožka a terapeutka Jana Kučerová. | Video: Emma Smetana
reklama
reklama
reklama