reklama

Rozvod, těhotenství, sňatek. Christina Ricci pojala druhou svatbu velmi civilně

Nejslavnější zamračená strašidelná holčička v Hollywoodu se podruhé vdala. Jednačtyřicetiletá herečka Christina Ricci, kterou proslavila role Wednesday Addamsové, ukázala fanouškům svatební fotky dva měsíce poté, co oznámila své druhé těhotenství.

Met Gala 2012 v Metropolitním muzeu - Christina Ricci
Met Gala 2012 v Metropolitním muzeu - Christina Ricci | Foto: Reuters

Rozvedla se, oznámila svým fanouškům, že čeká druhé miminko a nyní se vdala. Christina Ricci odstartovala novou životní etapu naplno a přichází s jednou radostnou zprávou za druhou. "Pan a paní," napsala Ricci ke svatebním fotografiím, se kterými se na sociální síti pochlubila v neděli 10. října. Drobná herečka se rozhodla pojmout svatbu co nejjednodušším způsobem, oblékla totiž klasické košilové šaty a vlasy si stáhla do obyčejného culíku.

Herečka se provdala za vlasového stylistu Marka Hamptona, se kterým se těší na narození jejich prvního společného potomka. Jejich vztah trvá asi rok.

Christina Ricci se letos v dubnu oficiálně rozvedla s kamerovým technikem Jamesem Heerdegenem. Manželi byli sedm let, mají spolu dnes sedmiletého syna Fredericka. Hvězda filmů Ospalá díra (1999), V řetězech (2006) či Penelope (2007) o rozvod zažádala loni v červnu.

Podle magazínu TMZ herečka v žádosti o rozvod uvedla, že nechce setrvávat s Heerdegenem v manželství kvůli rozdílným názorům a požádala o výhradní péči o jejich syna Fredericka. Podle People ji manžel, který vydělával mnohem méně peněz, fyzicky a psychicky týral. Soud Heerdegenovi zakázal přibližovat se k Ricci a jejich synovi a také psovi na méně sto yardů (necelých 100 metrů, pozn. red.) a to především poté, co herečka uvedla, že ji manžel v roce 2019 brutálně napadl a ona se bála o život svůj i malého syna.

Skrytý poklad na Vinohradech. Dům na okraji Riegrových sadů má překrásný interiér | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama