reklama

I slavní hledají štěstí na seznamkách. Překvapí vás, kdo všechno to vyzkoušel

Na první pohled by se mohlo zdát, že známé osobnosti snad ani nemohou mít problém potkat ideálního partnera. Ve skutečnosti to ale nemusí být jednoduché ani pro slavné hollywoodské hvězdy.

Prohlédnout grafiku
Foto: Shutterstock

Mnoho ze slavných si založilo tajný profil na seznamovací platformě Raya, na kterou se zdaleka nedostane každý. Jde totiž o opravdu luxusní aplikaci pro vyvolené. Pro vstup do členského klubu musí zájemci a zájemkyně splňovat velmi přísná kritéria, a ani ta jim nezaručí, že mají účast na platformě jistou na dlouhou dobu. 

Šanci v ní mají atraktivní, bohatí a úspěšní žadatelé. I když to zní trochu neuvěřitelně, v minulosti tam nový vztah hledali herci Channing Tatum, Owen Wilson, Arnold Schwarzenegger nebo pilot Formule 1 Lewis Hamilton.

Populární americká komička Amy Schumerová je dneska vdaná za amerického farmáře Chrise Fischera, ale kdysi na elitní seznamce našla sympatického truhláře Bena Hanische a nějakou dobu s ním randila.

Tajuplná Raya nezveřejňuje žádné statistiky, ale podle odhadu deníku New York Times šanci dostane asi jen osm procent uchazečů. Na čekací listině je údajně 100 tisíc lidí, přičemž aplikaci aktuálně využívá zhruba 8 tisíc uživatelů. Jeden ze zakladatelů služby Daniel Gendelman podle amerického listu tvrdí, že nezdravé vychloubání na seznamce nemá co dělat, majitelé platformy mají zájem o neotřelé, a přitom pokorné uživatele.

Aplikaci vymyslel bratr Dakoty Johnsonové

Členství schvaluje komise složená z 500 anonymních lidí. Hledá například básníky, malíře nebo vědce, kteří vyvíjejí léky na nevyléčitelné nemoci.

I když se uchazeči do aplikace za osm dolarů měsíčně dostanou, ještě nemají jistotu, že se ve vybrané společnosti udrží. Podle pravidel aplikace totiž nesmí odhalit nic z toho, co se na Raye děje. Za prozrazení jakýchkoli detailů nebo sdílení screenshotů známých tváří na sociálních sítích jim hrozí okamžitý vyhazov.

Vedle Gendelmana za aplikací stojí také Jesse Johnson, syn slavného herce Dona Johnsona a nevlastní bratr Dakoty Johnsonové, známé z filmu Padesát odstínů šedi. I když by se dalo očekávat, že herečka svého sourozence v jeho podnikatelských aktivitách podpoří, není to tak. „Vůbec nevím, jak to funguje, a nechci s tím mít nic společného,“ řekla před časem na tiskové konferenci k filmu Jak přežít single.

Podívejte se v naší galerii, jak dopadl pokus Matthewa Perryho sbalit devatenáctiletou blondýnku a proč Demi Lovatové nevadilo, když ji aplikace Raya nechtěla vzít zpátky.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama