reklama

Syn herce Ivana Vyskočila spáchal sebevraždu. Majiteli dopravní společnosti bylo 46

S tragickou událostí se musí vyrovnat herec Ivan Vyskočil. Jeho syn, podnikatel Jakub Vyskočil, se v neděli zastřelil. Nechal dopis na rozloučenou.

Foto: Profimedia.cz

Zprávu o smrti Jakuba Vyskočila (na snímku vlevo), syna herec Ivana Vyskočila, jako první přinesl magazín Extra.cz. "V noci se doma zastřelil syn Ivana Vyskočila Jakub. Nechal dlouhý dopis na rozloučenou. Dostal se do nějakých dluhů a problémů," řekl magazínu zdroj z okolí Vyskočila staršího.

"Ano, je to pravda, nezlobte se, vůbec nemohu mluvit," potvrdil Blesku zdrcený pětasedmdesátiletý herec do telefonu. Podle Extra má hercovo okolí strach o jeho zdraví. "Tohle Ivan nedá, zbožňoval ho," řekl podle magazínu jeden z jeho známých.

Jestli sebevražda Vyskočilova šestačtyřicetiletého syna souvisí s podnikatelskou činností, není zatím jasné. Jakub Vyskočil vlastnil společnost BusLine, která je největším autobusovým dopravcem v Libereckém kraji, ale jezdí i v dalších regionech. Vedení společnosti se sídlem v Semilech v prohlášení uvedlo, že na její chod by Vyskočilovo úmrtí nemělo mít vliv.

Firma, která zaměstnává okolo sedmi set řidičů, měla být spojována s celou řadou korupčních kauz. Ty se měly týkat hlavně Jiřího Vařila, který dříve pro BusLine pracoval. Pro iDnes ale Vyskočil letos v únoru uvedl, že tato kapitola jeho společnosti je už definitivně uzavřená. "Podívejte, Jiří Vařil ve společnosti není a nikterak nepůsobí, to je definitivní minulost, jen se o tom lidé museli dlouho přesvědčovat, že tomu tak opravdu je," prohlásil podnikatel.

V části Sudet osvobozených Američany mají větší podporu komunisté, říká Jurajda | Video: Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama