reklama

Módní inspirace vévodkyně Kate: Co žena budoucího krále obléká na podzim

Pokud nelpíte na trendech a v módě považujete za důležité oblékat se elegantně, vévodkyně Kate může být vaší inspirací. Outfity manželky následníka britského trůnu prince Williama mohou být ideálním ukazatelem toho, jak se obléknout na podzim.

Prohlédnout grafiku
Foto: ČTK/Profimedia.cz

Devětatřicetiletá Kate Middletonová, manželka budoucího britského krále prince Williama, už dekádu patří mezi největší módní ikony. Vévodkyně z Cambridge málokdy podléhá trendům a občas vynese kousek, který by stylisté považovali za zcela nemoderní. Přesto je velkou inspirací pro mnohé ženy milující eleganci a oděvy z kvalitních materiálů.

Middletonová díky svým světle hnědým vlasům, hnědým očím a barvě pleti patří do kategorie podzimního typu, proto vévodkyni sluší barvy jako hnědá, tmavě zelená, oranžová či vínová. K její postavě se hodí dlouhé kabáty, roláky a volnější kalhoty, které před lety nahradily tzv. skinny jeans, kalhoty s úzkými nohavicemi.

Podívejte se do naší grafiky na výběr nejvydařenějších oděvů manželky budoucího britského krále a inspirujte se.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama