Uplynulo 13 měsíců od doby, co si moderátorka Laďka Něrgešová vyslechla zdrcující diagnózu. Lékaři jí sdělili, že má glioblastom, tedy jeden z nejagresivnějších nádorů mozku. Přestože prognóza není vůbec příznivá, ona bojuje ze všech sil. Nyní se podělila o to, že velmi bolestnou zkušenost s touto nemocí už má. Přesně před pěti na ni zemřela její maminka.
















