reklama

Prádlo, byznys, plavky. Popularitu z provokativní reality show hvězdy vyždímaly

Chloe dokázala navázat vztah, Harry se mezitím přestěhoval na jiný kontinent a Francesca tvrdě pracuje na vlastní řadě ekologicky odpovědných plavek. Sledujte, jak největší hvězdy provokativní reality show dokázaly proměnit svou životní příležitost i jak dopadly jejich románky.

Spodní prádlo, plavky, byznys. Popularitu z provokativní reality show hvězdy vyždímaly | Video: Netflix, Instagram, Chloe Veitch, Nicole O'Brien, Francesca Farago, Harry Jowsey, Bryce Hirschberg, Rhonda Paul, Sharron Townsend, David Birtwistle

Je to téměř rok, co streamovací platforma Netflix ukončila natáčení pořadu Too Hot to Handle. Z reality show vysílané od 17. dubna se stal globální hit.

Desítka mladých, krásných a nezadaných lidí tráví čas v tropickém resortu v Mexiku, dramatické okamžiky nastávají ve chvíli, kdy se dozvědí, že spolu nesmí mít sex, líbat se ani masturbovat, jinak tvrdě zaplatí.

"Divácký zážitek spočívá v tom, že ty lidi nenávidíte. Nenávidíte jejich tupost, naprostou povrchnost, neschopnost dodržovat pravidla i hloupost, jak se proti sobě snaží kout pikle, ale neumí to," řekl o této reality show filmový kritik Kamil Fila, podle kterého divák postupně propadneme zvrácenému kouzlu voyeurismu a má chuť zjistit, jak to nakonec celé dopadne.

Jak hvězdy z Too Hot To Handle dokázaly proměnit příležitost proslavit se a vydělat si nějaké peníze? To se dozvíte ve videu.

reklama
reklama
reklama