reklama

Bylo jich hodně, nebo málo? Slavní vyzradili počet svých sexuálních partnerů

Zatímco většina celebrit si hlídá své soukromí jako oko v hlavě, tyto hvězdy neměly problém vyzradit něco tak osobního a intimního, jako je počet sexuálních partnerů. Které hvězdy pověděly, s kolika osobami spaly? A komu promiskuita nedělá problém?

Prohlédnout grafiku
Foto: ČTK/AP/Reuters

Slavní mají hořkosladký život. Díky svému talentu a slávě sice vydělávají pohádkové peníze a mohou žít na vysoké noze, zároveň však ale přišli o soukromí, které většina lidí potřebuje pro zachování psychické pohody.

Některé hvězdy se snaží udržet si alespoň část soukromí tím, že nemají účet na sociálních sítí, neukazují na internetu snímky svých dětí a nemluví o intimních záležitostech na veřejnosti. V showbyznysu však existují i celebrity, které si se ztrátou soukromí nedělají těžkou hlavu a sdílí nejrůznější intimní informace.

Mezi hvězdy, které vyzradily počet svých sexuálních partnerů, patří například zpěvák Mick Jagger z legendární kapely The Rolling Stones. Kdo další se rozhodl o tomto tématu promluvit a šokovat veřejnost? To najdete v naší grafice.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama