reklama

Slavná zpěvačka ukázala fotku z doby, kdy byla závislá na alkoholu. Je k nepoznání

Americká zpěvačka Jessica Simpsonová se zkraje listopadu podělila s fanoušky o fotku, kdy před čtyřmi roky přestala poprvé pít. Popsala, jak se také cítila v den, kdy se rozhodla, že s alkoholem skončí.

Jessica Simpsonová
Jessica Simpsonová | Foto: Reuters

"Tahle osoba v časném ránu 1. listopadu roku 2017 mi není vůbec podobná," napsala pod fotku jednačtyřicetiletá Simpsonová s tím, že si sama sebe přestala vážit. Přestala pít alkohol, protože se neměla ráda a akorát si tím ubližovala. 

Jessica Simpsonová tvrdí, že dnes je konečně svobodná. "Pití nebylo tím hlavním problémem, tím jsem byla já. Neměla jsem se ráda."

Zpěvačka vzpomíná, že si na úplné dno sáhla na Halloween v roce 2017. Tehdy byla natolik pod vlivem, že nebyla schopna obléknout své děti do masek a převleků, které jsou pro tento svátek typické. 

"Děsilo mě, že mě uvidí v tomhle stavu. Upřímně fakt nevím, kdo je tenkrát do kostýmů oblékl," vzpomíná ve své knize, kde otevřeně promluvila o alkoholu a boji s ním.

Hned následující den se rozhodla, že s pitím skončí. Dnes již čtvrtým rokem abstinuje. Velkou motivací v boji s alkoholem jí jsou děti, je totiž trojnásobnou maminkou, má dvě dcery a jednoho syna. 

Mohlo by vás zajímat: Na ženu alkoholičku je pohlíženo s obrovským opovržením

Abstinovat není automatické a jednoduché, je tam tenká hranice, v covidu je to mnohem těžší. Na ženu alkoholičku je pohlíženo s obrovským opovržením. | Video: DVTV, Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama