reklama

Silné ženy jako vzor pro 12letou. Meghan připravuje animovaný seriál o dívce

Princ Harry a Meghan Markleová připravují nový animovaný rodinný seriál. Bude pojednávat o dobrodružství 12leté dívky, která postupně nachází inspiraci u různých vlivných žen. "Jsem nadšená, že můžeme představit novou animovanou sérii, která oslavuje mimořádné ženy v celé historii," dodala vévodkyně ze Sussexu, která je s novinkou Pearl spojená také jako výkonná producentka.

Princ Harry a Meghan Markleová
Princ Harry a Meghan Markleová | Foto: Reuters

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu společně oznámili, že budou pracovat na již druhém projektu pro streamovací službu Netflix. Animovaný seriál Pearl vymyslela především Meghan Markleová a inspiraci čerpala u mnoha žen z historie.

Princ Harry a Meghan Markleová vyměnili své královské povinnosti za práci pro oblíbenou on-line platformu Netflix. Pár nedávno podepsal smlouvu o vytváření obsahu a už pracuje na několika projektech. Prvním projektem bude dokumentární seriál ze sportovní události Invictus Games, kterou založil princ Harry. Dokument bude sledovat válečné veterány během tréninku na paralympiádu a odhalí i jejich silné příběhy.

Nově připravovanému seriálu Pearl se bude věnovat především manželka Meghan Markleová s režisérem Davidem Furnishem, který pracoval na muzikálu Rocketman a animovaném filmu Sherlock Koumes. Na základě víceleté dohody se fanoušci mohou těšit i na další seriály, dokumenty a dětské programy.

Připravovaný rodinný seriál se zaměří na dobrodružství 12leté dívky, která postupně nachází inspiraci u různých vlivných žen. "Stejně jako mnoho dívek v jejím věku je i naše hrdinka Pearl na cestě sebepoznání, kde se snaží překonat každodenní výzvy života," uvedla výkonná producentka Meghan Markleová ve svém prohlášení. "Jsem nadšená, že společně s Archewell Productions a Netflix vám můžeme představit novou animovanou sérii, která oslavuje mimořádné ženy v celé historii," dodala.

"Pearl. Vzrušující příběh, který spojuje fantazii a historii," dodala Megan Caseyová, ředitelka Netflixu. "Jsme nadšeni, že můžeme tuto animovanou sérii vyvíjet s našimi partnery v Archewell Productions a Story Syndicate," dodala.

Režisér Furnish ve svém prohlášení vyjádřil velký obdiv především svým spolupracovníkům. "Meghan, vévodkyně ze Sussexu a já, jsme nadšeni, že můžeme publiku všech věkových skupin představit inspirativní a pozitivní příběhy mimořádných žen z celého světa. Náš tým je prvotřídní a Netflix je dokonalým partnerem," ukončil své prohlášení.

21 let za boj na Ukrajině: Je to přísný trest, ale zavařil si to sám, říká Soukup | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama