reklama

Své slavné matce vykrádá šatník. Dcera Salmy Hayekové pózuje ve 14 letech ve Vogue

V pouhých 14 letech se na obálce mexické Vogue objevila dcera herečky Salmy Hayekové, Valentina Pinaultová. Pózuje na ní po boku své matky. Ve společném rozhovoru promluvily o šatníku, líčení i budoucí kariéře Valentiny.

Dcera Salmy Hayekové plánuje jít ve šlépějích své matky.
Dcera Salmy Hayekové plánuje jít ve šlépějích své matky. | Foto: Shutterstock

"Hádáme se kvůli oblečení, protože mi všechno bere ze skříně," řekla pro květnové vydání mexické Vogue 55letá Salma Hayeková. "Od dětství mi nikdy nedovolila, abych jí vybírala oblečení, a to se mi vždycky líbilo," dodala mexická herečka, která na obálce magazínu pózuje se svou 14letou dcerou Valentinou Pinaultovou. 

V rozhovoru vedeném ve španělštině její dcera podotkla, že si nezakládá na značkovém oblečení. "Pravda je, že jsem vždy milovala mámino oblečení, ale obecně nosím to, co mám ráda. Málokdy si všímám značky. Ráda kombinuji a nosím vintage kousky," uvedla Pinaultová.

Je zřejmé, že stejně jako její matka, i Pinaultová je milovnice módy. V pouhých jedenácti letech s ní navštívila milánský fashion week a minulý týden se se svou nevlastní sestrou Mathilde Pinaultovou zúčastnila přehlídky módního domu Balenciaga. Jejím otcem je navíc francouzský podnikatel Francois-Henri Pinault, který mimo jiné vlastní módní značky Yves Saint Laurent, Alexander McQueen a Gucci.

Zatímco Pinaultová vykrádá šatník své matky, na oplátku jí radí s líčením. "Rozumí make-upu. Jsem v něm taky dobrá, ale ona mě teď učí," říká Hayeková.

"Nemaluju se, abych byla krásná, nebo protože chci zamaskovat nedokonalosti," reaguje na slova své matky mladá Valentina. Dodává, že občas například nepoužije korektor, protože tmavé kruhy pod očima mohou dodat výrazu člověka na zajímavosti.

Salma Hayeková je jednou z nejlépe placených hollywoodských hereček a dcera plánuje jít v jejích šlépějích. "Chtěla bych být herečka a poté režisérka. Kariéra má podle mě smysl," uzavírá mladá žena. 

Mohlo by vás zajímat: New York mě zbavil ostychu, ve Vogue mi dali svobodu, říká fotografka Tomanová (7. 8. 2021)

Nejraději fotím lidi u nich doma, hlavní je opravdovost a přirozenost, říká fotografka Marie Tomanová. | Video: DVTV, Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama