reklama

Rozhodl se investovat do nové rodiny, říká o exmanželovi konečně rozvedená Žilková

Veronika Žilková se konečně dočkala a ve čtvrtek s bývalým partnerem Martinem Stropnickým podepsali rozvodové papíry. Jak sama říká, vyměnila peníze za klid pro sebe a svoji téměř dospělou dceru Kordulu.

Foto: Profimedia.cz

Po více než roce od rozchodu s diplomatem Martinem Stropnickým je herečka Veronika Žilková opět svobodná. Ve čtvrtek 8. června podepsali v soudním areálu Na Míčankách rozvodové dokumenty. Ani to se ale neobešlo bez komplikací. V budově soudu byla totiž nahlášená bomba, a tak k podpisu došlo na zídce plotu.

"Měli jsme připravenou dohodu, kterou jsem iniciovala já. Zaprvé nemám už peníze na právnické zastupování, zadruhé mě to celé vnitřně traumatizuje. Kordulka navíc brzy oslaví osmnácté narozeniny, a pokud bych soud neukončila a neustoupila návrhům, mohla by tu v září stát proti svému otci," říká Žilková s tím, že takový dárek k osmnáctinám pro svou dceru rozhodně přichystat  nechtěla.

Herečka také naznačila, že se musela z velké části vzdát svých požadavků na výši výživného. "Pro pana Stropnického je dohoda výhodná, pro mě a pro Kordulku ne, ale to nevadí. Jak řekl můj syn Vincent: ‘Maminko, důležité je mít nervy v pořádku, peníze nějak budou.’ Je lepší mít míň peněz a víc klidu," prozradila Žilková pořadu Showtime a dodala, že tatínek její dcery se rozhodl investovat do nové partnerky a nové rodiny a nových dětí.

Herec, bývalý ministr a současný český velvyslanec v Izraeli Martin Stropnický se k celé záležitosti vyjadřovat nechtěl. "Děkuji, nebudu se vyjadřovat k privátním záležitostem," napsal stroze. Byl to právě Stropnický, kdo konec vztahu inicializoval. Vybral si k tomu ale poměrně netypický způsob. Týden po společné dovolené napsal Žilkové e-mail, ve kterém jí oznámil, že už ji nemiluje a chce se rozvést. Později vyšlo najevo, že si začal poměr se svou podřízenou na ambasádě. 

Putinovo Rusko už se ničím netají. Vzhlíží k Sovětskému svazu a lační po pomstě | Video: Kristýna Pružinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama