reklama

Richard Müller ruší koncerty. Skončil na invalidním vozíčku

Slovenský zpěvák Richard Müller musel zrušit naplánované koncerty. V úterý večer překvapil své fanoušky, když zveřejnil na svých sociálních sítích záběr se zraněnou nohou.

Zpěvák Richard Müller
Zpěvák Richard Müller | Foto: Mayo Hirc / Marián Uhrín

Známý slovenský zpěvák Richard Müller musel odvolat naplánované lednové koncerty v Žilině a Nitře. Na svém Facebooku zveřejnil v úterý večer fotografii z nemocniční chodby, kde je zachycen na invalidním vozíčku se zraněnou nohou.

"Milí přátelé! Je mi to moc líto, že už podruhé musíme překládat koncerty, ale moje noha je momentálně ve stavu, že na ní nemůžu stát a dokonce ani sedět," napsal Müller k fotografii. Poprvé musel koncerty rušit ještě v prosinci kvůli chřipkové vlně.

Jak přesně ke zranění došlo, zpěvák zatím neobjasnil. Pravděpodobně k tomu vedly dlouhodobější zdravotní problémy, se kterými se potýká a řeší je u několika doktorů. Navzdory těmto potížím vydal loni v říjnu nové album Čierna labuť, biela vrana, na které obdržel příznivé recenze.

Koncertování si také užívá a snaží se do něj dát všechno, ale i když má za sebou léta úspěšné kariéry, přiznává, že před vystoupením pociťuje nervozitu. "Čím jsem starší, tím mám větší trému. Je to horší od té doby, kdy jsem se stal abstinentem," přiznal před časem v pořadu Zlaté časy na RTVS a dodal, že si našel jiný způsob, jak stres odbourat: "Mám jeden svůj rituál. Na pódium se nepostavím bez toho, abych se pořádně nenajedl."

Tak hnusný projev jsem nezažil. Babiš o téhle zemi neví vůbec nic, říká Pithart | Video: Linda Bartošová, Pavel Švec, Video

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama