reklama

Prožívat epidemii v Česku? Mareš i Krainová raději odletěli do teplých krajin

Slavné hvězdy vyměnily chladné Česko za prosluněnou pláž a příjemné teploty. Podle některých reakcí na sociálních sítích tak vybízí k cestování v době, kdy to není vhodné.

Foto: ČTK

Zatímco českou kotlinu čeká postupné uvolňování a stále chladnější teploty, některé hvězdy na nic nečekaly a raději vyrazily za sluncem na pláž, kde si užívají příznivé teploty i příjemnější pracovní prostředí. 

Už minulý týden se na sociálních sítích pochlubila Simona Krainová fotografií ze španělské Marbelly, kam vyrazila se svým manželem, dvěma syny a čivavou Angelou. Slavná modelka, která dovolenkové místo využívala i pro pravidelné běhání, sklidila v době vládních omezení spoustu kritiky za to, že "nabádá lidi k cestování". 

Jedna z dalších osobností českého showbyznysu, moderátor Leoš Mareš, se zase ohlásil z Malediv, kam vyrazil i se svou manželkou Monikou. Ale ani na slunné pláži nezanedbává své pracovní povinnosti. Na svém instagramovém účtu sdílel fotografii, jak přímo z lehátka moderuje svou pravidelnou ranní show. 

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama