reklama

Macaulay Culkin po éře skandálů přivítal na svět potomka. Jeho pojmenování je dojemné

Macaulay Culkin, byl od dob Shirley Templeové považován za nejúspěšnějšího dětského herce. Proslavila ho filmová série Sám doma, jejíž první díl měl premiéru před 30 lety. Čtyřicetiletý Culkin teď oznámil, že se mu narodilo první dítě - syn Dakota.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Hvězda filmů Sám doma, americký herec Macaulay Culkin, oznámil narození prvního potomka.

S herečkou Brendou Songovou přivítal na svět syna Dakotu Songa Culkina 5. dubna v Los Angeles. Jméno mu dali po devětadvacetileté sestře Culkina Dakoty, která tragicky zemřela po srážce autem v roce 2008. "Jsme přešťastní," řekl herec zpravodajskému portálu CNN. 

Čtyřicetiletý herec se seznámil se Songovou při natáčení filmu Changeland z roku 2019. Proslavil se filmem Sám doma, který měl v Americe premiéru před 30 roky. Z nenápadné komedie, jejíž rozpočet byl 18 milionů dolarů, se později vyklubala vánoční klasika, která mu změnila život a díky newyorskému pokračování z něj udělala i milionáře.

Herec již od té doby neměl výraznější roli. Culkin později napsal autobiografii s názvem Junior, která vyšla v roce 2006. O sedm let později spoluzaložil hudební skupinu Pizza Underground, kde zpíval, band se rozpadl v červenci 2016. Herec proslul řadou skandálů a je rozvedený.

reklama
reklama