reklama

Princezna Catherine se pomalu vrací do veřejného života. Dojala snímkem ke Dni otců

Od doby, co v únoru oznámila, že se potýká s rakovinou, se britská princezna Catherine stáhla do ústraní. Minulý týden prolomila mlčení a zdá se, že se pomalu vrací zpátky do veřejného života. V neděli dojala rodinným snímkem ke Dni otců.

Foto: Reuters

Po měsících v ústraní se princezna Catherine vrací pomalu do veřejného života. Jelikož se potýká s rakovinou, její současné plány nejsou jasné, ale ještě v pátek překvapila svou fotkou a osobním příspěvkem na oficiálním instagramovém účtu prince a princezny z Walesu a v sobotu se účastnila i vojenské přehlídky Trooping the Colour.

"Dělám dobré pokroky, ale jak ví každý, kdo prochází chemoterapií, jsou dobré i špatné dny," uvedla oblíbená britská aristokratka. V neděli překvapila dalším osobním příspěvkem, jmenovitě ke příležitosti Dne otců. Zveřejnila totiž fotku své rodiny na pláži, kde zezadu zachytila svého manžela, korunního prince Williama, s jejich třemi dětmi, princi Georgem i Louisem a princeznou Charlotte ve společném objetí.

Příspěvek ve znění: "Milujeme tě, tatínku. Šťastný Den otců, G., C. a L.," podepsala jako princezna z Walesu spolu se symbolem fotoaparátu, čímž dala najevo, že je fotila ona sama.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama