reklama

Princ Charles při návštěvě parku šlápl do kravince. Budete mít štěstí, chlácholili ho

Chtěl si jen prohlédnout dobytek zblízka a doplatil na to. Princ Charles i přes nepříjemnou situaci naštěstí zachoval klidnou hlavu a vyřešil ji dvojitým otřením boty o trávu.

Foto: Reuters

Princ Charles na letošní zemědělskou výstavu Great Yorkshire Show, která každý rok začíná druhé úterý v červenci, jen tak nezapomene. 

Na oblíbené třídenní akci, která se koná na výstavišti Great Yorkshire Show v Harrogate na severu Anglie, se každoročně shromáždí více než 100 000 návštěvníků a přes 8000 zvířat. 

Jednu z největších zemědělských akcí si princ Charles, který je patronem akce s Camillou, vévodkyní z Cornwallu, nemohli nechat ujít. Mistra venkova, jak se princi přezdívá, jen tak něco nerozhodí - ani kravinec na botě. Dokonce i porotkyně soutěže Anne Tullyová žertovala, že zjevný chybný krok by měl ve skutečnosti přinést dávku štěstí. "Řekla jsem mu: To bude štěstí, to u nás vždy říkáme," prozradila pro BBC Tullyová.

Organizátoři letošní ročník akce, která se konala poprvé v roce 1837, vyprodali a oproti původním třem dnům konání ji rozšířili na dny čtyři. Celkem se očekává přes 100 tisíc návštěvníků. 

Girstlová: Mnoho rodičů udělalo z dětí manažery čehokoliv. Umět řemeslo je hodnota | Video: Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama