reklama

Premiéra očekávaného dokumentu Karel. Vdova Ivana Gottová přišla s krásnými dcerami

V pondělí 4. října od 19:30 proběhla v pražském Slovanském domě slavnostní premiéra dlouho očekávaného filmu Karel o zesnulém zpěvákovi Karlu Gottovi. Ačkoliv na promítání snímku dorazilo mnoho celebrit z hudební a filmové branže, za největší hvězdy byly nejmilovanější ženy Karla Gotta. Vdovu Ivanu Gottovou doprovodily dcery Charlotte Elle a Nelly Sofie.

Foto: Profimedia.cz

Dlouho odkládaná premiéra dokumentu Karel od režisérky Olgy Malířové Špátové se uskutečnila v pondělí 4. října v pražském Slovanském domě. Promítání filmu si nenechalo ujít mnoho celebrit. Největší pozornost si však získala vdova po slavném zpěvákovi Ivana Gottová, kterou na premiéru doprovodily její dcery, patnáctiletá Charlotte Ella a třináctiletá Nelly Sofie.

Zatímco starší z dcer vypadá přesně jako její slavný otec, mladší Nelly zdědila tvář po mamince. Na premiéru zvolily krátké šaty a tmavé tóny. Nelly Sofie outfit doplnila modrou kabelkou značky Jacquemus, Charlotte Ella oblékla béžové tvarovací šaty a výrazné silonky značky Gucci. Gottová na červený koberec dorazila v decentních černých šatech s průsvitnými rukávy.

Na červeném koberci se dále objevily hvězdy jako herečka Jiřina Bohdalová, herec Jiří Suchý, moderátorka Tereza Pergnerová, moderátorka Lucie Borhyová, zpěvačka Lucie Bílá, producent a kapelník František Janeček či bývalá první dáma Dagmar Havlová.

Zatímco vybrané tváře showbyznysu viděly film už v pondělí 4. října, veřejnost na film může zavítat od 7. října. Více než dvouhodinový snímek Karel obsahuje řadu málo známých archivních materiálů a znějí v něm i mnohé Gottovy hity. Cílem režisérky Olgy Malířové Špátové bylo zachytit Gotta jako fenomenálního zpěváka, malíře, ale také milujícího manžela a otce. Film nemá být přehlídkou nesporné slávy Karla Gotta a jeho úspěchů. "Náš film nesmí být nuda," říkal režisérce snímku během natáčení Gott.

Karel Gott zemřel 1. října 2019 ve své vile na pražské Bertramce. Léčil se s akutní leukemií. Legendě české populární hudby, která ovlivnila několik generací posluchačů, bylo 80 let.

Skrytý poklad na Vinohradech. Dům na okraji Riegrových sadů má překrásný interiér | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama