reklama

Představitel slavného kouzelníka Harryho Pottera se stane tatínkem

Britský herec Daniel Radcliffe a jeho partnerka Erin Darke očekávají letos narození prvního potomka. Informaci o těhotenství 38leté americké herečky potvrdil mluvčí představitele slavného kouzelníka Harryho Pottera. A připojil obligátní větu v takových případech - pár nemůže být šťastnější.

Foto: Shutterstock

Daniel Radcliffe (33) a jeho partnerka Erin Darke, která je o pět let starší a o pár centimetrů vyšší, se stanou rodiči v druhé polovině letošního roku. 

"Daniel a Erin jsou na vrcholu štěstí. Oba se velmi těší a nemohou se dočkat, až se z nich stane tříčlenná rodina," napsal britský deník Mirror s odvoláním na zdroj blízký hereckému páru. 

Herci tvoří partnerský pár už deset let, potkali se při natáčení filmu Zbav se svých miláčků v roce 2012. Radcliffe v něm představoval básníka Allena Ginsberga a Erin Darke hrála jeho romantickou lásku Gwendolyn. Už dříve v rozhovorech přiznal, že se poznali při natáčení sexuální scény. "Až budu příběh o našem seznámení jednou vyprávět našim dětem, bude to asi dost vtipné," nechal se slyšet. 

A loni v říjnu v rozhovoru pro Newsweek řekl, že by svým dětem přál pracovat u filmu. Ale aby do něj vstoupily jinak, než on, který se celosvětově proslavil rolí Harryho Pottera ve věku 12 let. "Nejlepší by bylo, kdyby se dostaly na filmový plac a řekly si: 'páni, u toho chci být, chci něco dělat ve štábu.'" 

Erin Darke je americká herečka nejvíce známá ze seriálu Good Girl Revolt z roku 2015 a seriálu Úžasná paní Maiselová vysílaného na Prime Videos. 

Radcliffe nebude prvním tatínkem z herců proslavených Harrym Potterem. Představitel jeho nejlepšího kamaráda Rona, herec Rupert Grint, má tříletou dceru pojmenovanou Wednesday. 

To nejúžasnější je uvnitř. Superdrahá Vila Tugendhat v době vzniku dráždila | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama