reklama

"Párkrát jsem si rozbila hubu, ale to každý," říká oslavenkyně Petra Janů

Zpěv nikdy nestudovala, přesto se stala třikrát Zlatou slavicí. Svého osudového muže zprvu nesnášela. Jejich soužití popisuje jako Itálii, kdy talíře létající vzduchem nebyly výjimkou. Petra Janů slaví 71. narozeniny. Čeho nejvíce lituje a jak vzpomíná na dobu dávno minulou?

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

"Občas mám před vystoupením profesní noční můry. Třeba že se nemůžu obléknout, pořád mi něco schází anebo vylezu na jeviště a tam už zpívá někdo jiný," říká se smíchem zpěvačka Petra Janů, která s námi zavzpomínala na zásadní momenty své kariéry i osobního života. 

Přitom není typ, který by se rád ohlížel. Žije tady a teď. "Česká televize natočila sedmdesátiminutový dokument o mojí kariéře. A tak po mně chtěli fotky. Jenže já nejsem fetišista, žiju přítomností, a tak mám všechno ve sklepě. To byla velká hrabárna, než jsem to všechno našla. Každý teď po mně chce archivní snímky, tak si říkám, už aby bylo po těch narozeninách a já mohla zase žít normální život," řekla loni u příležitosti svých kulatin.

Na své dětství, první lásku i práci vzpomíná v naší galerii.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama