reklama

Petra Kvitová přiznala, že je zamilovaná. Žije se svým trenérem

Tenistka Petra Kvitová a její o 12 let starší trenér spolu fungují nejen jako sportovní dvojice, ale nově také jako životní.

Petra Kvitová a Jiří Vaněk
Petra Kvitová a Jiří Vaněk | Foto: Profimedia.cz

"Je to můj trenér Jirka Vaněk. Někdy se to tak prostě vyvine. Tak dlouho nás všichni dávali dohromady, tak dlouho se nás všichni ptali, až se z nás stal pár," odpověděla tenistka deníku Blesk, kdo je její vyvolený.

Že je mezi nimi něco víc, než jen vztah trenéra a sportovkyně, si oba uvědomili na květnovém turnaji v Římě.

O vztahu dvojnásobné wimbledonské šampionky a kouče bulvární média spekulovala již loni, mluvčí tenistky ale vše popřel. "Není tajemstvím, že Petra Kvitová poskytla trenéru Vaňkovi v jeho složité životní situaci azyl, aby v jejím prostorném apartmá v části pro hosty několikrát přespal. Byla to však jen mimořádná výpomoc v době, kdy v jeho bytě probíhají stavební úpravy a kdy vzhledem k pandemii koronaviru bylo prakticky vyloučené sehnat náhradní bydlení. Oba dva spolupracují čistě v profesionální rovině hráčka-trenér," řekl Karel Tejkal.

Petra Kvitová v minulosti chodila například s tenistou Radkem Štěpánkem nebo hokejistou Radkem Meidlem, Vaněk žil s bývalou tenistkou Markétou Vaňkovou, se kterou má dva syny.

Objevila jsem, co mám v medicíně dělat. Zdraví někdy není v nabídce, říká paliatrička | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama