reklama

"To číslo zní příšerně." Simona Krainová slaví 50 let, školu k úspěchu nepotřebovala

Těší se z úspěšné kariéry, studium hodila za hlavu. „Kdybych dodělala střední školu, moje odměna za ni by byla maturita a možná nějaká průměrná práce s průměrným platem a za hranice bych se podívala maximálně do Ruska a do Bulharska,“ trvá na svém rozhodnutí. Simona Krainová dnes slaví padesát let.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Modelka Simona Krainová dnes slaví neuvěřitelných padesát let. V šestnácti letech nechala střední školy a rozhodla se hledat štěstí v Paříži. Navzdory krušným začátkům se rozhodla vytrvat a její snaha se vyplatila. Brzy začala spolupracovat s uznávanými módními domy a objevila se na titulkách světových časopisů. V roce 2001 ji magazín Snuff zařadil mezi padesát nejkrásnějších žen světa.

Osobní štěstí našla po boku podnikatele Karla Vágnera ml., se kterým má dva syny, Maxe a Bruna. Své padesátiny slaví s rodinou v Dominikánské republice, která se stala jejím druhým domovem.

Na to, jak šel čas se Simonou Krainovou, se podívejte do naší galerie.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama