reklama

Výročí úmrtí Karla Gotta: Které ženy si získaly srdce úspěšného zpěváka?

V náruči Karla Gotta, který zemřel 1. října 2019, se vystřídalo mnoho žen. Všechny byly krásné a atraktivní a mnoho z nich toužilo dostat zpěváka k oltáři. Povedlo se to však jen jediné. Které ženy patřily v životě Karla Gotta k těm nejdůležitějším?

Prohlédnout grafiku
Foto: ČTK

Karel Gott byl po celý život obklopen fanynkami, kolegyněmi, krásnými ženami. O jejich přízeň neměl nouzi a nikdy se netajil tím, že má pro něžné pohlaví slabost. Byl galantní, pozorný a svým charismatem si je dokázal rychle získat. 

Dlouhá léta dokázal odolávat manželství. Uvědomoval si totiž, že většinu jeho publika tvoří právě ženy a aura věčně svobodného milovníka mu jejich přízeň pečetila. Vše se změnilo až s příchodem Ivany Macháčkové. Po šedesátce, kdy už "dozrál" a byl připraven se usadit.

Některé z jeho milenek byly jen známosti na jednu noc a zmizely v propadlišti zapomnění, jiné zanechaly v jeho životě hlubší stopu. Projděte si v naší galerii, které ženy dokázaly Mistra okouzlit.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama