reklama

Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová se vzali. Po třetí svatbě se cítí jako vítěz

Ondřej Brzobohatý požádal moderátorku Danielu Písařovicovou o ruku ještě v květnu na Maledivách. V pátek večer si řekli vzájemně "ano" během soukromého a před médii utajovaného obřadu u italského jezera Lago di Garda.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová si v pátek večer u italského jezera Lago di Garda řekli své ano. Plánovaná dovolená se změnila ve svatební obřad, a Brzobohatý se tak konečně zbavil statutu rozvedeného. Díky tomu si prý konečně připadá jako vítěz.

Jedná se už o jeho třetí sňatek: poprvé si vzal televizní produkční Johanu Indrákovou v roce 2008. Manželství skončilo do pěti let. Jeho další manželkou se v roce 2016 stala někdejší Miss World Taťána Kuchařová. Rozvod proběhl minulý rok a dosud jej provázely nepříjemné dozvuky, zejména když na jaře vyplavaly na povrch detaily z církevní žaloby, ve které Kuchařová nařkla svého bývalého muže z toho, že se rád převlíká za ženu. Brzobohatý se k zálibě ve dragu přiznal a po boku mu v té době stála i partnerka Daniela Písařovicová.

Ta se stala před několika dny oficiálně jeho ženou. Na průběh svatby i jejich 15měsíční vztah se můžete podívat do naší galerie.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama