reklama

Olga Lounová se stala maminkou, holčičku porodila během svátečního 17. listopadu

Zpěvačka Olga Lounová porodila ve sváteční den 17. listopadu holčičku. Na sociálních sítích se pochlubila společnou fotkou nejen s miminkem, ale také s partnerem Janem Kreglem, se kterým tvoří Lounová pár už několik let. Na veřejnosti se spolu dosud ukazovali jen sporadicky.

Foto: Profimedia.cz

Herečka a zpěvačka Olga Lounová se na svého prvního potomka těšila dlouhé měsíce. Těhotenství její pracovní nasazení nijak nezpomalilo: odehrála mezitím spoustu koncertů, dokončila nahrávání další desky a také stihla nafotit editorial pro pánský magazín.

Na státní svátek, ve čtvrtek 17. listopadu, se konečně ona i její partner, hokejový trenér Jan Kregl, dočkali příchodu dcerky, kterou pojmenovali poněkud netradičně Arianne. Lounová se o dojemný okamžik podělila se svými sledujícími na sociálních sítích ještě v to odpoledne a hned naznačila, že i její dítě má stejně jako ona blízko k hudbě.

"Zazněla pro mě ta nejkrásnější árie na světě, a to z Tvých maličkých úst," napsala k fotografii Lounová. Holčička měří 50 centimetrů a váží 3,160 kilogramu. Lounová také nešetřila pozitivními přáními do dceřiny budoucnosti: "Jsi zázrakem, darem a nekonečnou láskou. Ty moje holčičko milovaná, udělala jsi mě maminkou a já si jen přeju, ať jsi ta nejšťastnější bytost ve Vesmíru."

"A tatínek Ti přeje, ať si tu jízdu pořádně užiješ," dodala ke konci příspěvku novopečená maminka, "protože jestli budeš jen trochu po mamince, tak se nudit nebudeš."

Ačkoli vzácnou chvilku ráda sdílela se svými fanoušky, současně poprosila média o to, aby respektovala touhu rodiny po soukromí v těchto krásných časech, které jsou ale pro mnohé čerstvé rodiče výzvou.

"Je to velmi hluboké a citlivé období, které se musí opečovávat," dodala v dalším příspěvku z nemocnice a současně srdečně poděkovala za všechna blahopřání a dárky.

Omilostněný polský šaman o rituálech s ayahuascou a měsících ve vazbě. Sledujte DVTV | Video: Michael Rozsypal, Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama