reklama

"To je žhavé," reagovali na fotku Spearsové. Zpěvačka se vyfotila nahoře bez

Britney Spearsová patří v poslední době mezi nejčastěji skloňované celebrity. Především kvůli nařízenému opatrovnictví, které chce po třinácti letech zrušit. Od soudů si však umí dát i pauzu a upozorňuje na sebe prostřednictvím polonahých fotek.

Zpěvačka Britney Spearsová se nahoty nebojí.
Zpěvačka Britney Spearsová se nahoty nebojí. | Foto: Reuters

Britney Spearsová si opět získala pozornost veřejnosti. Tentokrát se neřeší její dlouholeté opatrovnictví, proti kterému bojuje, ale polonahé fotografie na sociálních sítích.

Na svém Instagramu nejčastěji přidává fotky v bikinách a rovněž i taneční videa. Nyní se odvázala a ukázala se nahoře bez. Zveřejnila dvě provokativní fotografie, na kterých je zachycena bez podprsenky. Stojí na nich v rozepnutých džínových kraťasech a ňadra si zakrývá pouze svými dlaněmi. Nevinným výrazem a polonahým tělem si získala přes 2,9 milionu srdíček.

Další snímek ukazuje popovou hvězdu ve stejném outfitu, jak si svírá prsa těsně pod bradavkami, ty jsou zakryty grafickými hvězdičkami. Druhá odhalená fotka získala 2,6 milionu lajků a pochvalné komentáře nejen od fanoušků. Zpěvačku podporují i slavní. "Zboř internet, Britney," okomentovala moderátorka Jackie Schimmel Haasová. "To je žhavé," napsala Paris Hiltonová.

Zpěvačka si za poslední roky získala mnoho fanoušků, kteří jí fandí a pomáhají i během soudní bitvy. V roce 2008 jí soud určil za opatrovníka jejího otce poté, co se popová hvězda v předchozích letech léčila ze závislosti na alkoholu a při jednom incidentu odmítala vydat děti svému exmanželovi. Posledních pár měsíců zpěvačka žádá, aby soud opatrovnictví zrušil.

Během posledního slyšení, které se konalo před pár dny, jí soudce povolil vybrat si vlastního právníka. Doteď ji zastupoval advokát, kterého zvolil její opatrovník. Další slyšení je naplánované na konec září.

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama